midstream LIGHTING

Naše společnost 4 Lighting s.r.o. je výhradním obchodním zastoupením společnosti Midstream Lighting pro Českou a Slovenskou republiku.

O MIDSTREAM LIGHTING

 Společnost navrhující a dodávající nejpokročilejší, nejúčinnější a nejinovativnější řešení LED osvětlení pro sportovní zařížení.

Tato řešení jsou vyráběna podle nejvyšších standartů kvality, aby poskytovala dlouhotrvající a nejlepší osvětlení pro sportovní zařízení ve své třídě. Naše technologie je speciálně navržena pro systémy, které řeší náročné a komplexní potřeby sportovního světa. Těmi mohou být:

- Snižování spotřeby energie

- Omezování nákladů na údržbu

- Minimalizace dopadů na životní prostředí

- To vše při výrazném zlepšení kvality osvětlení

A to není zdaleka všechno. Společnost MIDSTREAM je inovační znalostní centrum, které při navrhování osvětlení spolupracuje s designéry a architekty. Toto centrum slouží také ke vzdělávání zákazníků a jejich orientaci v tomto náročném technickém prostředí.

 

Co vám můžeme nabídnout

- Naše rozsáhlé globální znalosti, zkušenosti, prokázané výsledky úspěšných realizací a porozumění předpisům, jejichž dodržování je zásadní, napříč všemi sektory, lokalitami a klimaty.

- Řešení a designově orientovaný přístup projektů modernizace až po složitá a zásadní řešení pro zcela nové projekty

- Máme své vlastní R&D týmy pro navrhování produktů a neustále investujeme do vývoje produktů, abychom byli při plnění vašich požadavků dostatečně zkušení a flexibilní.

- Tým, kterému můžete věřit. Proč? Navrhli jsme a dodali tisíce řešení pro osvětlení po celém světě. Kdo jiný se tím může pochlubit?

- Vyjíměčná zákaznická podpora, která je vám, vašim konzultantům, dodavatelům a koncovým uživatelům k dispozici nepřetržitě, tedy kdykoliv to potřebujete. Přesně tak, jak byste to očekávali od špičky v oboru.

- Síť kvalifikovaných techniků po celém světě pro dodávání projektů na klíč, včas, při dodržení rozpočtu a s nějvyšší profesionalitou

- Evropská výroba pro zajištění nějvyšší úrovně kontroly a sledovatelnosti kvality, certifikace a rychlých dodacích lhůt.